Klasy IV - VI - Publiczna Szkoła Podstawowa w Redle

Idź do spisu treści

Menu główne:

Plan Lekcji

Poniedziałek

Klasa IVa
Wojciech Grobela

Klasa IVb
Marzena Mazolewska

Klasa Va
Agata Madej

Klasa Vb
Lucyna Ogiejko

8.30 - 9.15

język angielski
14

język polski
38

historia
37

język polski
39

9.25 - 10.10

język polski
14

godzina wychowawcza
38

język angielski
27

historia
38

10.20 - 11.05

przyroda
14

język angielski
27

język polski
39

matematyka
31

11.05 - 12.00

religia
14

historia
38

informatyka
6

język angielski
27

12.20 - 13.05

muzyka
14

religia
37

matematyka
48

technika
26

13.15 - 14.00

technika
14

język polski K
37=8

religia
37

14.10 - 14.55

15.10 -15.55

Wtorek

Klasa IVa
Wojciech Grobela

Klasa IVb
Marzena Mazolewska

Klasa Va
Agata Madej

Klasa Vb
Lucyna Ogiejko

8.30 - 9.15

religia
14

język polski
38

technika
26

geografia
17

9.25 - 10.10

godzina wychowawcza

przyroda
17

język polski
38

muzyka
28

10.20 - 11.05

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

matematyka
40

matematyka
31

11.05 - 12.00

język polski
14

muzyka
28

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

12.20 - 13.05

matematyka
6

religia
37

historia
38

język polski
31

13.15 - 14.00

d.w. język polski
14

matematyka
28

religia
37

język polski
31

14.10 - 14.55


15.05 -15.50

Środa

Klasa IVa
Wojciech Grobela

Klasa IVb
Marzena Mazolewska

Klasa Va
Agata Madej

Klasa Vb
Lucyna Ogiejko

8.30 - 9.15

historia
14

język angielski
27

język polski
38

matematyka
31

9.25 - 10.10

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

język angielski
27

historia
38

10.20 - 11.05

język angielski
14

matematyka
6

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

11.05 - 12.00

matematyka
6

technika
26

matematyka
40

godzina wychowawcza
31

12.20 - 13.05

informatyka
6

język polski
38

godzina wychowawcza
26

religia
37

13.15 - 14.00

wdżwr
14

d.w. język polski
38

d.w. matematyka
40

14.10 - 14.55


15.05 -15.50

Czwartek

Klasa IVa
Wojciech Grobela

Klasa IVb
Marzena Mazolewska

Klasa Va
Agata Madej

Klasa Vb
Lucyna Ogiejko

8.30 - 9.15

język polski
14

matematyka
6

geografia
17

matematyka
31

9.25 - 10.10

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

język polski
38

religia
37

10.20 - 11.05

matematyka
6

przyroda
17

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

11.05 - 12.00

przyroda
14

informatyka
6

matematyka
40

biologia
41

12.20 - 13.05

język polski
14

język polski
38

biologia
41

język polski
38

13.15 - 14.00

język polski K
14

d.w. matematyka
6

w.d.ż.w.r.
41

język angielski
27

14.10 - 14.55


15.05 -15.50

Piątek

Klasa IVa
Wojciech Grobela

Klasa IVb
Marzena Mazolewska

Klasa Va
Agata Madej

Klasa Vb
Lucyna Ogiejko

8.30 - 9.15

matematyka
6

język polski
38

język angielski
27

plastyka
26

9.25 - 10.10

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

plastyka
26

język angielski
27

10.20 - 11.05

język polski
14

matematyka
6

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

11.05 - 12.00

język angielski
14

plastyka
26

język polski
38

język polski
31

12.20 - 13.05

plastyka
14

język angielski
27

muzyka
28

informatyka
6

13.15 - 14.00

d.w. matematyka
6

d.w. język polski
17

14.10 - 14.55


15.05 -15.50

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego