Klasy VII i GIM - Publiczna Szkoła Podstawowa w Redle

Idź do spisu treści

Menu główne:

Plan Lekcji

Poniedziałek

Klasa VI
Lidia Lizak

Klasa VII
Sergiusz Żuchowski

Klasa VIII
Małgorzata Dośpiał

8.30 - 9.15

technika
26

geografia
17

chemia
31

9.25 - 10.10

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

język polski
39

EDB
26

10.20 - 11.05

biologia
41

godzina wychowawcza
17

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

11.05 - 12.00

język polski
39

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

matematyka
6

12.20 - 13.05

język angielski
27

matematyka
6

język polski
27

13.15 - 14.00

matematyka
6

język angielski
27

godzina wychowawcza

14.10 - 14.55

informatyka
6

biologia
41

d.w. matematyka
40

15.05 -15.50

Wtorek

Klasa VI
Lidia Lizak

Klasa VII
Sergiusz Żuchowski

Klasa VIII
Małgorzata Dośpiał

8.30 - 9.15

język angielski
27

muzyka
28

historia
37

9.25 - 10.10

wychowanie fizyczne
sala gimnastyczna

chemia
31

język angielski
27

10.20 - 11.05

historia
38

fizyka
26

język polski
39

11.05 - 12.00

godzina wychowawcza
38

język polski
41

matematyka
40

12.20 - 13.05

język polski
39

język niemiecki
28

geografia
17

13.15 - 14.00

język angielski
27

fizyka
26

14.10 - 14.55

informatyka
6

WOS
38

15.05 -15.50

d.w. matematyka
28

Środa

Klasa VI
Lidia Lizak

Klasa VII
Sergiusz Żuchowski

Klasa VIII
Małgorzata Dośpiał

8.30 - 9.15

religia
37

matematyka
6

język niemiecki
41

9.25 - 10.10

matematyka
28

religia
37

matematyka
40

10.20 - 11.05

muzyka
28

historia
38

chemia
31

11.05 - 12.00

język polski
39

język angielski
27

religia
37

12.20 - 13.05

biologia
41

język polski
17

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

13.15 - 14.00

d.w. matematyka
6

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

język polski
39

14.10 - 14.55

biologia
41

informatyka
6

15.05 -15.50

d.w. język polski
17

Czwartek

Klasa VI
Lidia Lizak

Klasa VII
Sergiusz Żuchowski

Klasa VIII
Małgorzata Dośpiał

8.30 - 9.15

plastyka
26

fizyka
26

religia
37

9.25 - 10.10

matematyka
6

plastyka
27

fizyka
26

10.20 - 11.05

język polski
39

religia
37

matematyka
40

11.05 - 12.00

religia
37

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

WOS
38

12.20 - 13.05

język angielski
27

matematyka
28

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

13.15 - 14.00

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

język polski
38

język polski
39

14.10 - 14.55

matematyka K
6

wdżwr
41

język angielski
27

15.05 -15.50

biologia K
17

d.w. język polski

Piątek

Klasa VI
Lidia Lizak

Klasa VII
Sergiusz Żuchowski

Klasa VIII
Małgorzata Dośpiał

8.30 - 9.15

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

język niemiecki
28

historia
37

9.25 - 10.10

matematyka
6

chemia
31

matematyka
40

10.20 - 11.05

historia
38

język polski
17

język angielski
27

11.05 - 12.00

język polski
39

matematyka
6

język niemiecki
28

12.20 - 13.05

biologia
41

historia
38

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

13.15 - 14.00

wdżwr
41

wychowanie fizyczne sala gimnastyczna

język polski
39

14.10 - 14.55

geografia
17

biologia
41

15.05 -15.50

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego