MATERIAŁY DO POBRANIA - Strona szkoły w Redle

DLA UCZNIÓW

GEOGRAFIA

Zad 1.
Zadanie dla klasy III gimnazjum.

ZGADNIJ JAKIE TO MIASTO? - kliknij tu, aby pobrać plik.
.........................................................................................................................................................................................................................................
Zad. 2
Klasa III gimnazjum geografia  - Gra "państwa - miasta".  Należy pobrać oba pliki a następnie umieścić je w jednym folderze na dysku komputera.
Link do pobrania pierwszego pliku - kliknij tutaj.

Link do pobrania drugiego pliku - kliknij tu.

Uruchamiamy program klikając w "większy" plik o nazwie "Panstwa_miasta". Klas
a III gim. zalicza tylko miasta Polski.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasy II gimazjum
- geografia - państwa Afryki i Ameryk.  Pobieramy tę samą grę co klasa III gimn. i instalujemy jak klasa III. Klasy II gim. zaliczają państwa Afryki i Ameryk.